Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Paese minerals Mineral highlighter Highlighter që jep shkëlqim dhe jetë dhe në lëkurat më të ndjeshme 6g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Paese minerals Mineral highlighter Highlighter që jep shkëlqim dhe jetë dhe në lëkurat më të ndjeshme 6g

Paese minerals Mineral highlighter

Një theksues mineral i një nuance neutrale shampanjë me një efekt zbutës. Për shkak të strukturës së tij të lehtë dhe prej velvet, ajo përzihet në mënyrë të përkryer me lëkurën, duke siguruar një efekt të çehre të ndriçuar të menjëhershëm.

17 

17 

In stock

Një highlighter mineral që ndriçon në mënyrë delikate dhe zbut lëkurën. Siguron një efekt afatgjatë – nuk konsumohet gjatë ditës dhe është shumë efikas. Ai përmban perla natyrale që reflektojnë dritën që ofrojnë një finish rrezatues. Do të theksoni bukur dhe do të vini në pah pjesët e përzgjedhura të fytyrës apo dekoltesë me të. Me 99% përbërës me origjinë natyrale, produkti është i përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme dhe problematike. Formula e tij është pasuruar me ekstrakte vaji natyral të qelibarit dhe rrënjës së hirit të malit, të cilat qetësojnë dhe kujdesen tërësisht për lëkurën. Produkti ynë është paketuar në një kavanoz qelqi me një sitë të bërë me porosi, e cila ju lejon të shpërndani sasinë e duhur të produktit. Përveç kësaj, e mbuluam sitë me një “Insert”që parandalon derdhjen e produktit. Me paketim të tillë, aplikimi i produktit është shumë i lehtë.

  • ndriçim i menjëhershëm
  • pamje rrezatuese dhe rinore
  • zbutje vizuale
  • efekt afatgjatë – nuk konsumohet gjatë ditës
  • përzierje perfekte për shkak të formulës së saj ultra të lehtë
  • Ametisti – një mineral natyral me veti pozitive energjetike ishte frymëzimi për theksuesin tonë mineral. Ky gur pastron dhe qetëson, duke ju sjellë në një gjendje të vërtetë relaksi dhe harmonie. Trajtojeni veten me një çehre rrezatuese dhe të relaksuar dhe merrni lëkurë me pamje rinore gjatë gjithë ditës me MINERAL HIGHLIGHTER-in tonë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.