Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Self Glow Highlighter Ndricimi ideal i lëkurës me formulë wet/dry 6g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Self Glow Highlighter Ndricimi ideal i lëkurës me formulë wet/dry 6g

Self Glow Highlighter Ndricimi ideal i lëkurës me formulë wet/dry 6g

18 

Self Glow është një Highlighter me shumë funksione.

18 

In stock

Një Highlighter që përzihet në lëkurë dhe i jep asaj një shkëlqim të jashtëzakonshëm. Falë metodës së “Back Injection”, ne kemi futur edhe më shumë grimca perlash në produkt për të dhënë një efekt magjepsës pa lënë një shtresë pluhuri në lëkurë.
Kombinimi i dy nuancave shampanjë dhe një formule aplikimi të lagësht/të thatë ofron më shumë mundësi dhe varietet në grimin tuaj. Mund të arrini një shkëlqim natyral, të mëndafshtë ose një efekt mbresëlënës mendafshi. Përdoreni në fytyrë dhe trup.
Shtimi i vajit të farës së rrushit të zi i mbështjellë në nanostruktura ofron kujdes për lëkurën.

KËSHILLË PRO: Për një efekt të lëkurës me shkëlqim në modë, aplikoni HIghlighterin me një sfungjer të lagur përpara aplikimit të fondatinës.

*Metoda “Back Injection” është një proces teknologjik inovativ i prodhimit të produkteve me presim. Fillimisht përgatisim një përzierje të lëngshme me të gjitha pigmentet e mbajtura në të. Më pas, ai injektohet në një tas plastik dhe avullohet në mënyrë që vetëm pigmentet më të mira dhe më delikate të mbeten në produkt. Ky proces rezulton në formula jashtëzakonisht të shkëlqyera që aplikohen më lehtë, kanë një strukturë më të lehtë dhe zgjasin më gjatë.

Si ta përdorni:
Aplikojeni highlighterin në pjesën e sipërme të mollëzave, duke formuar një formë ‘C’, duke synuar drejt harkut të vetullave.
Për efekt të plotë shkëlqimi, aplikojeni në mollëza, urën e hundës, cepat e syve, dekoltenë dhe kudo që dëshironi.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.