Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Wonder Loose Highlighter Highlighter ndriçues në trajtë pluhuri 3.5g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Highlighter / Wonder Loose Highlighter Highlighter ndriçues në trajtë pluhuri 3.5g

Wonder Loose Highlighter Highlighter ndriçues në trajtë pluhuri 3.5g

10 

Jepini lëkurës tuaj një shkëlqim të shëndetshëm dhe delikat. Shikoni edicionin e limituar të highlighterit Wonder Glow.

  • shkëlqim saten
  • efekti i miliona grimcave
  • finish perfekt i grimit
  • formula vegane

10 

In stock

Përjetoni theksuesin Wonder Loose që i jep lëkurës tuaj një shkëlqim saten. Falë një milion grimcash, tiparet e fytyrës suaj do të theksohen bukur dhe do të formohen vizualisht. Për shkak të formulës së tij jashtëzakonisht të lehtë dhe delikate, produkti mund të përdoret si përfundim për make-up.

Wonder Loose Highlighter ka një nuancë neutrale bezhë, e cila përzihet në lëkurë, duke nxjerrë në pah shkëlqimin e saj natyral.

Çfarë efekti do të merrni?
Lëkura juaj do të jetë e lëmuar dhe tiparet tuaja do të theksohen. Aplikoni dhe përjetoni vetë!

Si ta përdorim atë?
Mënyra si dëshironi – në fytyrë, qafe, ose në të gjithë trupin.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.