Home / Shop / Produkte / Make Up / Buzet / Lip Gloss / Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil Shkëlqyes që i bën buzët të duken më të plota 3.4ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Buzet / Lip Gloss / Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil Shkëlqyes që i bën buzët të duken më të plota 3.4ml

Beauty Lipgloss with Meadowfoam Seed Oil

Një shk♪7lqyes buzësh i disponueshëm në gjashtë nuanca të bukura. Grimcat e saj reflektojnë dritën dhe i bëjnë buzët tuaja vizualisht të duken më të plota. Beauty Lipgloss krijon një efekt mahnitës, me shkëlqim dhe ushqen buzët.

Beauty Lipgloss garanton një shkëlqim të shkëlqyeshëm pa ndjesi ngjitëse dhe të pakëndshme në buzë. Ai përmban një përbërës aktiv që ushqen buzët – vaji i farës së meadowfoam seed oil, i cili:

  • përmban mbi 98% acide yndyrore me zinxhir të gjatë që rregullojnë dhe hidratojnë në mënyrë perfekte lëkurën
  • qetëson dhe lehtëson lëkurën
  • parandalon plakjen
  • është një antioksidant i mirë
  • mbron lekuren nga rrezet UV

Kujdesuni për buzët tuaja dhe shkëlqeni me Beauty Lipgloss!

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.