Home / Shop / Produkte / Make Up / Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum Serum hidratues dhe antirrudhë 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum Serum hidratues dhe antirrudhë 30ml

Nanorevit Hydrating & Anti-Ageing Serum

Lëkurë e bukur do të thotë lëkurë e shëndetshme – jepini asaj atë që është më e mira për të. Përjetoni serumin e kujdesit të lëkurës Nanorevit.

 • Rritja e hidratimit të lëkurës me mbi 53%
 • duke reduktuar linjat e imëta deri në 16% dhe duke ulur gjatësinë e tyre me 26%
 • më pak prodhim të sebumit
 • duke ushqyer dhe rritur fleksibilitetin e tij

20 

20 

In stock

Nga pasioni për teknologjinë dhe natyrën, në laboratorin tonë pranë Krakovit, ne mbyllëm një vaj rrush pa fara nanogrimcash. Kjo i lejon lëkurës të përfitojë më shumë nga lëndët ushqyese të saj.

 

Pse zgjodhëm vajin e farës së rrushit të zi?
Sepse përmban një kombinim të paprecedentë të pesë EFA-ve (Acidet Esenciale Yndyrore të Pangopura):

 • acid linoleik (LA) – sintetizon acidet e mbetura omega-6 përgjegjëse për ruajtjen e hidratimit optimal të lëkurës
 • Acidi γ-linolenik (GLA) – mungesa e tij shkakton humbjen e elasticitetit të lëkurës, gjë që përshpejton ndjeshëm formimin e rrudhave
 • Acidi α-linolenik (ALA) – forcon qelizat epidermale dhe pengesën mbrojtëse të lëkurës
 • acid oleik – stimulon rigjenerimin dhe formimin e qelizave të reja
 • acid stearik – rindërton shtresën lipidike

 

Duke përdorur teknologjinë tonë të patentuar dhe inovative, ne kemi përgatitur një produkt të jashtezakonshem për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës!

Ne prezantojmë një serum hidratues dhe anti-agingn të pasur me përbërës aktivë që hidratojne lëkurën dhe rrudhat e vogla të cekëta. Vepron si një krem në lëkurën e irrituar, duke e qetësuar. Formulë shumë e lehtë, natyrale e bazuar në 97% përbërës me origjinë natyrale, qe përthithet menjëherë në lëkurë, duke mos lënë shtresë të yndyrshme. Serumi hidratues dhe anti-age është perfekt për përdorim nën grim.

 

 

Çfarë do të fitoni pas një muaji përdorimi?

 • rritje e hidratimit të lëkurës me më shumë se 53% *
 • duke reduktuar linjat e imëta deri në 16% * dhe duke ulur gjatësinë e tyre me 26% *
 • më pak prodhim të sebumit
 • ushqen lëkurën dhe rrit elasticitetin e saj

 

Si të përdorni serumin?

 • Do të merrni rezultatet më të mira duke përdorur serumin së bashku me esencën në mjegullën esencës hidratuese dhe qetësuese nga kjo linjë. Pas aplikimit të esencës në lëkurë të pastër, aplikoni disa pika serum dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.
 • Dyshja jonë e serumit dhe esencës në mjegull nga linja Nanorevit është një kujdes i domosdoshëm veror. Është produkt perfekt pas rrezitjes. Ato i sjellin lehtësim lëkurës, e hidratojnë thellë dhe e qetësojnë atë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.