Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat normale dhe të thata (edhe ato te ndjeshmet) 7g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation Fondatinë në trajtë pluhuri me mbulim të plotë për lëkurat normale dhe të thata (edhe ato te ndjeshmet) 7g

PAESE MINERALS Illuminating mineral foundation

Një bazë minerale e lirshme ndriçuese me një efekt ushqyes dhe qetësues. Formuluar për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe normale. Ofron grim natyral me një përfundim saten, me shkëlqim dhe një efekt zbutës të fokusit të butë.

  • grim natyral me një finish të ndritshëm, saten
  • efekt zbutës dhe lemues
  • niveli i lartë i mbulimit
  • kujdes qetësues dhe gjithëpërfshirës për lëkurën falë ekstraktit të vajit të qelibarit dhe Rhodiola Rosea

17 

17 

Illuminating Mineral Foundation përzihet në mënyrë perfekte me lëkurën, duke siguruar një efekt të natyrshëm grimi duke siguruar një nivel të lartë mbulimi. Është afatgjatë dhe zvogëlon pamjen e poreve, vijat e imëta, skuqjen ose papërsosmëritë e tjera të lëkurës. Me 99% të përbërësve me origjinë natyrale, fondatina është perfekte edhe për lëkurë të ndjeshme. Formula e saj pluhur dhe ultra e lehtë është pasuruar me ekstrakte vaji natyral: qelibar dhe rrënjë dorëzonjë mali, të cilat qetësojnë dhe kujdesen në mënyrë gjithëpërfshirëse për lëkurën, duke e lënë atë velvet të butë dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës. Me bazën tonë minerale, ju do të ndriçoni lëkurën tuaj dhe do ta mbani atë të freskët dhe të shëndetshëme gjatë gjithë ditës.

Si të aplikoni bazën ndriçuese minerale?

  • Për ta bërë bazën të aplikohet dhe të përzihet në mënyrë perfekte në lëkurë, lagni pak fytyrën tuaj. Më pas aplikoni një sasi të vogël të Hydrating Oil Primer ose Nourishing Oil Primer nën grim.
  • Spërkatni një sasi të vogël primeri mbi kapaket e syve. Aplikojeni me një furçë kompakte me lëvizje rrethore.
  • Shkundni furçën për të hequr tepricën e fondatinës.
  • Aplikoni fondatinën në të gjithë fytyrën. Për të rritur mbulimin, përsëritni procesin.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.