Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Lifting Foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting 30ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Fytyra / Foundation / Lifting Foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting 30ml

Lifting Foundation Fondatinë (Pudër e lëngshme) hidratuese, rigjeneruese dhe antirrudhë me efekt lifting 30ml

19 

Një fondatinë e lehtë, zbutëse. Butësisht mat dhe fsheh papërsosmëritë. Është e pasur me përbërës aktivë, zbut lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj.

19 

Kohës i thoni… STOP! Ne do të donim të ndalonim kohën, por për fat të keq ende nuk mundemi. Megjithatë, laboratori ynë ka arritur të krijojë një bazë që redukton dukshëm shenjat e plakjes. Falë përbërësve të tij aktivë, fondatina jonë matizon butësisht, fsheh papërsosmëritë, qetëson lëkurën dhe barazon tonin e saj:

Përbërësit

  • Polimere ngritëse – zbut dukshëm rrudhat, forcon lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj,
  • Silikon dhe magnez – përgjegjës për stimulimin e sintezës së kolagjenit,
  • Vitaminat A, E dhe C – një kompleks vitaminash shumë rigjeneruese, hidratuese që ndriçojnë lëkurën dhe kanë një efekt antioksidant;
  • Provitamina B5 – qetëson irritimet dhe inflamacionet.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje