Home / Shop / Produkte / Make Up / Buzet / Buzekuq / Lipstick with Argan Oil Ngjyra të plota, intense dhe me shkëlqim për një efekt WOW 4.3g
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Buzet / Buzekuq / Lipstick with Argan Oil Ngjyra të plota, intense dhe me shkëlqim për një efekt WOW 4.3g

Lipstick with Argan Oil

Buzekuqi me vaj argani garanton mbulim të plotë, ngjyrë intensive dhe një shkëlqim delikat.

10 

10 

Formula e tij garanton një efekt afatgjatë ndërsa paketimi magnetik siguron që aplikimi i tij është tepër i përshtatshëm. Gama e gjerë e nuancave do të thotë që ju mund të zgjidhni ngjyrën e përsosur.

Natyra na surprizon gjatë gjithë kohës dhe gjithmonë ofron ndonjë dhuratë të çmuar. Bukuria dhe kujdesi janë një kombinim natyral, dhe buzëkuqi ynë me vaj argani krijon një nuancë të bukur dhe të qëndrueshme në buzë; duke i hidratuar dhe përkëdhelur ato. Përveç kësaj, vitamina E ka veti antioksiduese ndërsa dylli i palmës garanton elasticitet dhe një efekt shkëlqyes. Nuanca e saj e thellë, mat zgjat gjithë kohën. Zgjidhni nuancën tuaj perfekte nga një gamë e gjerë ngjyrash.

  • Një buzëkuq me vaj argani që zbut lëkurën,
  • Efekt i garantuar afatgjatë, mbulim i plotë dhe ngjyra e gjallë,
  • Nuk krijon njollat dhe qëndron për orë të tëra si në castin e parë,
  • Vaji i arganit hidraton dhe rregullon buzët,
  • Përmban dyll natyral bimor: dylli i candelilës garanton një strukturë delikate dhe të mëndafshtë; vajon dhe zbut lëkurën; dyll palme për një shkëlqim dhe elasticitet të bukur
  • Përmban vitaminë E, e cila ka veti antioksiduese,
  • Buzëkuqi është i lehtë për t’u aplikuar dhe garanton një fund të butë saten,
  • Përmban shumë përbërës aktivë për të krijuar një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe për ta mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm,
  • Mbron epidermën nga humbja e ujit,
  • Paketimi magnetik garanton aplikim të lehtë.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.