Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick ROUGE365 Lotion Locion Trupi 200ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj lekures / Kujdesi ndaj Trupit / Hidratimi / Skinlick ROUGE365 Lotion Locion Trupi 200ml

Skinlick ROUGE365 Lotion

Locioni i koncentruar Skinlick Rouge365 është i pasuruar me panthenol, acid hialuronik dhe aromë ROUGE365. Kjo formulë hidratuese ka një përqendrim të lartë të përbërësve hidratues dhe ruan elasticitetin e lëkurës normale në të thatë. Tekstura e lehtë e locionit Rouge365 siguron hidratim që përthithet shpejt pa një ndjenjë yndyre ose ngjitjeje. Rekomandohet për lëkurë normale në të thatë.

12 

12 

Top notes Almond, jasmine, ylang ylang
Middle notes Amber, iris, peach, rose
Dry-down note Musk, sandalwood, vanilla

 

Për shkak të aromës në formulë, linja ROUGE365 nuk rekomandohet për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj alergjive ndaj vajrave esencialë ose përbërësve të parfumuar. Për lëkurë të ndjeshme rekomandojmë linjën trupore NUDE365.
Aromatik dhe i butë – e dua lëkurën time ashtu!
Paketim plotësisht i riciklueshëm, i prodhuar me metodën PCR (50%).*
*Metoda e prodhimit të ricikluar pas konsumatorit është një nga metodat më të qëndrueshme të prodhimit të paketimeve, duke qenë se përdor materiale të ricikluara paraprake në prodhimin e ambalazheve të reja.
#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.