Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj Flokeve / Shampo / Root Cause Hair Retreat Shampoo Shampoo per qetesimin e irritimit te skalpit 250ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj Flokeve / Shampo / Root Cause Hair Retreat Shampoo Shampoo per qetesimin e irritimit te skalpit 250ml

Root Cause Hair Retreat Shampoo

Shampo Skinlick Root Cause Hair Retreat është një shampo qetësuese me shkumë për skalpin e ndjeshëm që pastron dhe ushqen ndërsa ndihmon në zbutjen e flokëve tuaj.

13 

13 

Formula pa sulfate prodhon më pak shkumë dhe përmban ceramide për të rivendosur dhe forcuar skalpin e kokës, fermente probiotike që balancojnë mikrobiomën e kokës dhe ekstrakte bimore të orizit, tërshërës dhe pambukut që ushqejnë dhe reduktojnë irritimin e kokës. Shampo Hair Retreat është e përshtatshme për përdorim të shpeshtë për të gjitha llojet e flokëve. Ka një aromë të butë.

Profili i aromës: Qelibar me lule me pluhur

 

Notat kryesore
Bajame, jasemini, ylang ylang
Notat e mesme
Qelibar, iris, pjeshkë, trëndafil
Notat e ulta
Musk, dru sandali, vanilje

 

Kujdesi për lëkurën nuk është vetëm për fytyrën – zgjidhni një përvojë unike për kokën tuaj.

Formula e testuar klinikisht. Pa sulfate.

Paketim plotësisht i riciklueshëm.

#SkinLick

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.