Home / Shop / Produkte / Make Up / Aksesore / Furça / BOHO BEAUTY Eyebrow and Eyeliner Brush 302 ANGLED LINER Furçë me fije të holla për precision maksimal 1 Copë
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Aksesore / Furça / BOHO BEAUTY Eyebrow and Eyeliner Brush 302 ANGLED LINER Furçë me fije të holla për precision maksimal 1 Copë

BOHO BEAUTY Eyebrow and Eyeliner Brush 302 ANGLED LINER

Linja të sakta në vetëm pak sekonda!

10 

10 

Out of stock

Furça me kënd e bërë nga qime të holla sintetike e bën të lehtë krijimin e linjave të sakta dhe të holla.

Koka fleksibël dhe elastike është e përkryer për aplikimin e produkteve krem dhe xhel. Ju do ta përdorni atë për të theksuar formën e vetullave tuaja ose për të aplikuar eyeliner në qepallë.

  • Fije sintetike të buta, hipoallergjike
  • Dorezë prej druri
  • Punuar me dorë

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.