Home / Shop / Produkte / Make Up / Aksesore / Furça / PAESE BOHO BEAUTY MAKEUP SPONGE CANDY PINK CUT Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter) 1 Copë
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Make Up / Aksesore / Furça / PAESE BOHO BEAUTY MAKEUP SPONGE CANDY PINK CUT Blender perfek për produktet e lëngshme (Puder, Blush, Bronzer, Highlighter) 1 Copë

PAESE BOHO BEAUTY MAKEUP SPONGE CANDY PINK CUT

10 

10 

In stock

Një çehre e butë e mëndafshtë është ëndrra e çdo gruaje. Bohoblender-i ynë është një sfungjer i përsosur, falë të cilit do të harroni sfungjerët e tjerë me një strukturë kompakte, saqë është e vështirë të përhapet bazamenti me to. Sfungjeri ynë Bohoblender do t’ju kënaqë me butësinë e tij të mëndafshtë. Fondatina përhapet në mënyrë të barabartë duke krijuar një shtresë që imiton strukturën natyrale të lëkurës. Efekti do të jetë mahnitës!

Sfungjeri më i mirë i grimit, materiali nga i cili është bërë sfungjeri Bohoblender siguron përdorim afatgjatë dhe është i përsosur për punë profesionale. Dhe cilësia e lartë e kombinuar me një çmim jashtëzakonisht të volitshëm do ta bëjë të pamundur shkëmbimin e tij me ndonjë tjetër. Mos hezitoni! Bohoblender është sfungjeri i ëndrrave tuaja të grimit.

Ndër sfungjerët e disponueshme në treg, sfungjeri ynë dallohet për butësinë e tij të jashtëzakonshme. Përdorimi i sfungjerit Bohoblender është kënaqësi e pastër! Nuk ka rëndësi nëse jeni një grimer profesionist apo një entuziast i grimit – sigurisht që po kërkoni aksesorët e grimit më cilësor, përdorimi i të cilave do të sigurojë efektin që keni ëndërruar.
Marka Boho Beauty plotëson nevojat tuaja duke krijuar një sfungjer make-up që do të shkurtojë kohën e grimit në një minimum absolut, duke siguruar komoditet të plotë të përdorimit.

Ana e prerë e sfungjerit është e përkryer për konturimi. Si të përdorni një sfungjer grimi Bohoblender?
Udhëzime për përdorim: Shpëlajeni sfungjerin tërësisht përpara aplikimit të parë. Përpara çdo aplikimi të mëpasshëm të fondatinës ose produktit me formulë kremoze, njomni sfungjerin intensivisht nën një rrjedhë uji të vakët. Shtrydhni intensivisht ujin në sfungjer dhe filloni të aplikoni produktin. Për përdorim higjienik, lani sfungjerin pas çdo aplikimi (mundësisht me një copë sapuni) dhe lëreni të thahet. Mos e mbyllni sfungjerin e lagur: në kontejnerë, sirtarë, çanta etj. Gjatë tharjes, duhet të sigurohet qasja e drejtpërdrejtë me ajër. Sfungjeri mund të dezinfektohet me dezinfektues. Rekomandohet ndërrimi i sfungjerit pas maksimumit 6 muajsh.

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.