Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj Flokeve / Trajtime Specifike / Floke qe Keputen / SKINLICK HAIR HERO HAIR MASK Maske flokesh per forcim te flokeve me tendence per tu keputur 150ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Produkte / Kujdesi ndaj Flokeve / Trajtime Specifike / Floke qe Keputen / SKINLICK HAIR HERO HAIR MASK Maske flokesh per forcim te flokeve me tendence per tu keputur 150ml

SKINLICK HAIR HERO HAIR MASK

Skinlick Hair Hero Nourish + Moisturize është një maskë riparuese e flokëve për majat e thata të prirura për t’u thyer.

13 

13 

Kjo formulë aktive siguron flokë të lëmuar dukshëm, të zbutur dhe me shkëlqim tashmë pas përdorimit të parë, ndihmon në forcimin e qimeve dhe parandalon thyerjen e flokëve dhe majat e çara falë një kokteji efektiv të aminoacideve (alanine, serine, valine, proline, threonine, isoleucine, histidine ). Aminoacidet gjithashtu ruajnë intensitetin e flokëve të lyer dhe sigurojnë mbrojtje nga nxehtësia, gjë që e bën maskën Hair Hero një produkt ideal të kujdesit për flokët e stiluar shpesh që përdorin pajisje ngrohëse, por edhe për kujdesin e flokëve natyralë.

Përveç aminoacideve, maska riparuese Hair Hero përmban një përbërës premium të gjeneratës së re të produkteve për kujdesin e flokëve që adhurohet nga ekspertët e INCI – është amodimetikoni! Amodimethicone është një silikon që, ndryshe nga shumë silikone të tjera, flokët e duan sepse i ushqen dhe i zbut në një nivel krejtësisht të ri, pa i rënduar fare. Pas larjes, flokët mbeten me gëzof, kërcyes dhe të ushqyer, ashtu si nga salloni.

Formula e testuar klinikisht. Pa sulfate.

Paketim plotësisht i riciklueshëm, i prodhuar me metodën PCR (50%).*

*Metoda e prodhimit të ricikluar pas konsumatorit është ndër më të mirat ekologjikisht sepse përdor materiale ekzistuese, të ricikluara në prodhimin e ambalazheve të reja.

Maska përmban aromën e butë, tashmë të njohur Skinlick që gjendet në linjën e kujdesit të trupit Rouge365 dhe shampon Root Cause Hair Retreat.

Profili aromatik: qelibar me lule – pluhur

 

Tonet kryesore

Bajame, jasemini, ylang ylang

Notat e mesme

Qelibar, iris, pjeshkë, trëndafil

Shënimet e poshtme

Musk, dru sandali, vanilje

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.