Duke treguar 4 rezultate

-15%
01 Chlodny
02 Cieply

Paese Makeup
Creamy Bronzer
Bronzer kremoz që perhapet shume lehte në lëkure duke krijuar kontur natyral
12g

13.60 
-15%

Paese Makeup
Nanorevit Contour Duo
Bronzer dhe Highlighter 2në1 me teknologji nanorevit për hidratim dhe rigjenerim
4.5g

16.15 
-15%
400N Light
401C Medium

Paese Makeup
PAESE MINERALS Mineral Bronzer
Bronzer në trajtë pluhuri me ngjyrë intense për të gjitha tipet e lëkurave
7g

14.45 
-15%
01 Light
02 Medium

Paese Makeup
Self Glow Bronzer
Konturimi ideal i fytyrës me efekt sun kissed
6g

15.30 

Kliko për Zbritjet