Duke treguar 6 rezultate

Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

18 

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

18 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 
30%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

Original price was: 10 €.Current price is: 7 €.

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

15 

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje