Duke treguar 9 rezultate

-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

23.20 
-15%

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

14.87 
-15%
Out of stock

Skintegra
Lumion
Eksfoliant AHA + PHA
100ml

24.65 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Lunar Concentrate
Serum i perqendruar me peptide
15ml

17 
-15%
Out of stock

Skintegra
Retiron 0.05
Retinal i fuqishem i enkapsuluar me efekt te shpejte antirrudhe
30ml

21.25 
-15%

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

27.62 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Solar II
Krem dite me SPF50 dhe PPD 49
50ml

28.90 
-15%
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

18.95 
-15%

Skintegra
Superba C
10% VItamin C
30ml

22.10 

Kliko për Zbritjet