Duke treguar 9 rezultate

-15%
Out of stock

Paese Makeup
Correcting Make-up Base
Bazë makeup korrigjuese e imperfeksioneve (skuqjeve, akneve, njollave)
30ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Eyes
Bazë super hidratuese për makeup rëzellites në zonën e syve (që makeup mos të jetë cakey)
22ml

16.15 
-15%

Paese Makeup
Hydrobase Under Make-up
Bazë super hidratuese me efekt mbushës të rrudhave te imta
30ml

15.30 
-15%

Paese Makeup
Illuminating make-up base
Bazë makeup me efekt ndriçues për lëkurat pa jetë dhe pa shkelqim
30ml

13.60 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Mattifying make-up base
Bazë matifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme me efekt bluring të poreve
30ml

13.60 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Moisturizing Hydrating Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale, mikse dhe të yndyrshme
30ml

14.45 
-15%

Paese Makeup
MINERALS Nourishing Makeup Oil Primer
Bazë hidratuese në trajtë vaji për lëkurat normale dhe të thata
30ml

14.45 
-15%
40 Light Pink
41 Light Gold / Transparent

Paese Makeup
Nanorevit Lip Care Primer
2në1 Lipstic, Balm hidratues & Bazë buzëkuqi
2.2g

10.20 
-15%

Paese Makeup
Smoothing make-up base
Bazë makeup super hidratuese me Vit. E për lëkurat normale, të thata dhe të ndjeshme
30ml

13.60 

Kliko për Zbritjet