Duke treguar 10 rezultate

Elyn’s Lab
ACNE CONTROL
10% niacinamide + 1% zink pca zgjidhja per lekuren me mbiprodhim yndyre dhe akne
30ml

12 

Elyn’s Lab
AGE LIMIT
Serum me 0,5% retinol ne trajte uji per te luftuar rrudhat, njollat dhe aknet
30ml

14 
Out of stock

Elyn’s Lab
ALL IN
Hidratues i lehte ne trajte Xhel-kremi per lekura mikse dhe te yndyrshme
100ml

17 
Out of stock

Elyn’s Lab
GAME CHANGER
Lares me bazë vajore per pastrimin e makeup, SPF dhe yndyres se grumbulluar ne pore
100ml

10 

Elyn’s Lab
HER MAJESTY
Krem dielli per lekurat e thata me SPF30 dhe filter te gjere mbrojtjeje ndaj rrezeve UVA dhe UVB me finish natyral ne mat
100ml

15 
Out of stock

Elyn’s Lab
MUST HAVE
Lares i bute ne trajte xheli i cili pastron thellesisht lekuren tuaj pa e thare apo irrituar ate
100ml

Elyn’s Lab
PEPTIDE COCKTAIL
Krem hidratues dhe antirrudhe me 4% Peptide dhe Antioksidante
50ml

15 

Elyn’s Lab
PIGMENT C-CONTROL
10% Vitamin C + Peptide per efekt te fuqishëm zbardhues, antirrudhe dhe antioksidues. Efektiv ne parandalimin e akneve.
30ml

14 

Elyn’s Lab
PORE ​​CONTROL
Serum me 2% Ac. Salicilik dhe 1% Zink per eleminimin e pikave te zeza dhe akneve.
30ml

11 

Elyn’s Lab
QUEEN OF HYDRATION
Serum super hidratues me 1% acid hialuronik I cili deperton ne thellesi te lekures falë 5 formave molekulare
30ml

12 

Kujdesu per trupin me 25% Zbritje