Duke treguar 11 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

16 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

16 

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

15 

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

18 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.