Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / HAIR LOSS FORTE Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut 55ml
Nëse keni nevojë të na kontaktoni ju lutemi gjeni mënyrat më poshtë...
Home / Shop / Brande / UNA Beauty / Niche Beauty Lab / Hairvest / Hairvest tjajtim per Floket / HAIR LOSS FORTE Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut 55ml

HAIR LOSS FORTE

Parandaloni rënien e rëndë të flokëve, përmirësoni dendësinë, stimuloni rritjen dhe bëni flokët të duken dhe të ndjehen më të shëndetshëm.

Formuluar me sistemin tonë ekskluziv të shpërndarjes në folikula “Biodinamik Hair Regrowth™”, një mjet i fuqishëm i bazuar në qelizat burimore të bimës Turmeric e cila është e aftë të bëjë RESET gjëndrës së flokëve dhe të stimulojë aktivitetin, duke arritur të ndalojë rënien e flokëve dhe njëkohësisht të përforcojë rritjen. Një teknologji unike, 100% natyrale dhe e qëndrueshme që arrin depërtimin x10 krahasuar em Aktive Flokësh të tjera. Është gjithashtu i aftë të veprojë njëkohësisht në 3 shtyllat për flokë të shëndetshëm: Flokët, Gjëndra dhe Skalpi i kokës.

Një formulë e lehtë, jo e yndyrshme dhe e përthithur shpejt, pa efekte anësore.

Me rezultate të dukshme në 90 ditë, me rezultate maksimale rreth 120 ditë.

22 

22 

In stock

Si të përdoret: Shkundni produktin mirë përpara çdo përdorimi për të përzier plotësisht përbërësit. Aplikoni një pipetë të plotë një herë në ditë në mënyrë të barabartë pikë-pikë në pjesë të ndryshme të kokës tuaj, duke ndarë fijet e flokëve në mënyrë që produkti të mund të depërtojë në gjëndrën e flokëve. Përdorni majat e gishtave për të masazhuar butësisht produktin në lëkurën e kokës në mënyrë që të përhapet mirë, duke stimuluar mikroqarkullimin dhe duke e ndihmuar atë të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

Perberesit kryesore:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Glycerin, Butylene Glycol, Curcuma Longa (Turmeric) Callus Culture Conditioned Media, Propanediol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Olea Europaea (Olive) Callus Culture Lysate, Pyrrolidinyl Diaminopyrimidine Oxide Oxothiazolidinecarboxylate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Arginine, Stearamine, Phytic Acid, Phosphatidylcholine, Dimyristoyl Phosphatidylcholine, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Tocopherol, Mannitol, Cyclodextrin, PPG-26-Buteth-26, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Methylpropanediol, Phenylpropanol, Pentylene Glycol, Sorbitan Oleate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

#Hairvest

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.