Duke treguar 20 rezultate

-15%
01 Taupe
02 Blonde
03 Brunnette
+1

Paese Makeup
Brow Couture Pomade
Pomadë e pigmentuar rezistente ndaj ujit që definon formën dhe fijet e munguara të vetullës tuaj
4.5g

10.20 
-15%

Paese Makeup
Brow Styling Soap Browstory
Sapun stilues për vetulla që zgjat gjithë ditë si në çastin e parë të aplikimit
8g

7.65 
-15%

Paese Makeup
Cheeky Mascara
Mascara me efekt zgjatues dhe kthyes per qerpikët
9ml

11.90 
-15%

Paese Makeup
Cold crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

15.30 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Dreamily Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish me shkëlqim
12g

15.30 
-15%

Paese Makeup
Eyegasm Mascara with conditioner
Qerpikë me volum dhe zgjatim ekstrem, me një aplikim të vetëm peptideve dhe pantenolit
8ml

13.60 
-15%
Out of stock
01 Black
02 Brown

Paese Makeup
Eyeliner Eyegasm
Linja perfekte me finish mat dhe rezistente ndaj ujit
4ml

9.35 
-15%

Paese Makeup
Eyes on Mascara
"Foxy Eyes" të menjëhershë me mascara me Vit. A, B & E
8ml

13.60 
-15%
802
805

Paese Makeup
Eyeshadow Dancing Queen
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%
300 Quartz
302 Coins
303 Platinum
+5

Paese Makeup
Foil Effect Eyeshadows
Hija perfekte për look rrëzëllitës në mbrëmje
3.2g

7.65 
-15%
601
602
604
+4

Paese Makeup
Kashmir Eyeshadows Matte
Hije për sy me finish kashmir për makeupin e përditshëm
2.65g

5.10 
-15%

Paese Makeup
Liloosh Mascara
Efekt volumizues me vetëm një furçë
10.5ml

11.90 
-15%
101 Mate
103 Mate
104 Mate

Paese Makeup
Luxus Matte Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%

Paese Makeup
Mattlicious Eyeshadow Palette
Ngjyra super të pigmentuara me finish 100% mat
12g

16.15 
-15%
232 Atacama
233 Black Canary
235 Saint Tropez
+8

Paese Makeup
Opal Eyeshadows
Kombinime me tre ngjyra (mat dhe me shkëlqim) për të krijuar look të ndryshme
3.2g

6.80 
-15%
Out of stock

Paese Makeup
Paese Contour Palette
Pudër e presuar 3në1 (Highlighter, Blush dhe Bronzer) për të gjitha tonet e lëkurave
5g

10.20 
-15%
Honey Blond
Soft Brown
Dark Brown
+1

Paese Makeup
Powder Browpencil
Laps pudër që plotëson mrekullisht fijet e munguara të vetullës tuaj
1.19g

9.35 
-15%
01 Jet Black
02 Cool Grey
03 Dark Chocolate
+3

Paese Makeup
Soft eye pencils
Laps kremoz për konturimin e syve
1.5g

5.10 
-15%

Paese Makeup
The Wave long-lasting mascara
Mascara që kthen, zgjaton dhe definon çdo fije të qerpikëve tuaj
10ml

11.05 
-15%

Paese Makeup
Warm crush eyeshadow palette
Ngjyra intense me paleten me tone super të pigmentuara
11g

15.30 

Kliko për Zbritjet