Transparent LAB

SPF50+ per cdo lekure

Mbrojtja ndaj Diellit
Best Sellers

Branded e Niche Beauty Lab!

Zgjidhni kategorine tuaj!

Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

19 
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

17 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 
Best
Seller
Out of stock

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

20 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

25 

TRANSPARENT Lab
INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+

SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45)
100ml

25 
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

40 

HAIRVEST®
HAIR LOSS FORTE
Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut
55ml

22 

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

17 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

15 
Best
Seller

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

15 

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

10 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

13 

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

35 

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i renies se fillerit te buzeve
15ml

15 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

35 

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

18 
Out of stock

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

11 

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

18 
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

18 

Niche Beauty Lab

Niche Beauty Lab eshte brandi inovator i kujdesit te lekures! Bazuar ne Spanje, laboratoret e NBL krijojne produkte revolucionare me teknologji te patentuara te cilat ne thelb kane nje mission: TRANSPARENCEN

Nanobioteknologjia ne produktet tuaja, vjen nga laboratoret tane permes nje teknologjie te patentuar te formulimit te produkteve nepermjet enkapsulimit. Substancat aktive jane te mbeshtjella ne liposome, te cilat e lirojne aktivin vetem kur arrin ne shtresen e lekures te paracaktuar duke rritur keshtu efikasitetin e cdo perberesi dhe shmangur irritimet.

Shiko Produktet