Duke treguar 52 rezultate

-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
LIGHTWEIGHT SUNSCREEN SPF50+
SPF e lehte fluide ne trajte serumi me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD30)
100ml

21.25 
-15%

TRANSPARENT Lab
INVISIBLE SUNSCREEN
SPF50+

SPF me teksture transparente dhe finish velvet / dry touch, me mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA + UVB + IR + HEVL (SPF50 + PPD45)
100ml

21.25 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

15.30 
-15%

THERAMID®
A-Retinoate
Trajtuesi me i fuqishem antirrudhe me permbajtje te larte retinoidesh qe vepron direkt ne qelizat e lekures pa nevoje per konvertim
30ml

34 
-15%

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

13.60 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

15.30 
-15%

HAIRVEST®
BREAKAGE
Trajtim fortësues i skalpit me flokë të dobët
55ml

16.15 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

29.75 
-15%

TRANSPARENT Lab
Ceramide Repair Moisturizer
Hidratues riparues me Ceramide, Centella, Ac. Hialuronik
30ml

15.30 
-15%

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

29.75 
-15%

THERAMID®
COPPER PEPTIDE
Trajtim intensiv antirrudhë me 3% Copper Peptide
30ml

38.25 
-15%

HAIRVEST®
DANDRUFF
Trajtim Anti-Zbokth
55ml

15.30 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
DE-BLOAT SOOTHING EYE SERUM
Serum për reduktim të rrathëve të zinj dhe qeskave poshtë syve
15ml

12.75 
-15%

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
DRYZIT®
Locion per pertharjen e akneve aktive (me qelb)
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

13.60 
-15%
Out of stock

HAIRVEST®
EYELASH GROWTH
Serum per rritjen e Qerpikeve
8ml

13.60 
-15%

TRANSPARENT Lab
GENTLE REJUVENATION SERUM
Antirrudhë dhe efekt Shkëlqimi (0.3% Retinol, 5% Niacinamide)
30ml

17.85 
-15%

HAIRVEST®
GREASY HAIR
Trajtim pastrues skalpi për flokët e yndyrshëm
55ml

15.30 
-15%

HAIRVEST®
HAIR LOSS FORTE
Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut
55ml

18.70 
-15%

THERAMID®
HAPCA FILLER
Trajtim intensiv me Acid Hialuronik
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

13.60 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

17 
-15%

TRANSPARENT Lab
OVERNIGHT SOFT + SMOOTH LIP TREATMENT
Maskë rigjeneruese për buzët (gjatë natës)
15ml

8.50 
-15%

TRANSPARENT Lab
PHA SOFT PEELING CLEANSER
Lares Peeling
150ml

11.05 
-15%

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

14.45 
-15%

TRANSPARENT Lab
PIH Sun Spot Fading Treatment
Trajtimi i hiperpigmentimit post-inflamator
30ml

13.60 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

14.45 
-15%

Hyalulip®
PRESERVE
Parandalues i renies se fillerit te buzeve
15ml

12.75 
-15%
Out of stock

TRANSPARENT Lab
PROTECT + CORRECT SERUM
(5% Resveratrol, 3% Acid Ferulic, 2% Kompleks ACE)
30ml

15.30 
-15%

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

12.75 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Retinal Age Reverse Cream
Krem antirrudhe me retinal, acid hialuronik, peptide dhe bakuchiol
50ml

17 
-15%

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

11.90 
-15%

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

17 
-15%

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

15.30 
-15%

TRANSPARENT Lab
VOLUME
Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump
15ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Acnemy®
ZITBACK®
Spray trupi për lëkurat me tendencë akneike
80ml

12.75 
-15%

Acnemy®
ZITBODY®
Xhel larës i dedikuar për aknet & pikat e zeza në trup
200ml

13.60 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Cleanser
Larës qetësues kundër skuqjeve
150ml

8.50 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Cream
Hidratues qetësues kundër skuqjeve
50ml

12.75 
-15%

Acnemy®
ZITCALM® Serum
Serum qetësues kundër skuqjeve
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCLEAN®
Larës xhel për fytyrën me 1% Ac. Salicilik, 0.1% Quora Noni dhe 3% Azeloglicine
150ml

9.35 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

16.15 
-15%

Acnemy®
ZITCONTROL®
Hidratues dhe Trajtues per fytyra te prirura ndaj akneve
40ml

15.30 
-15%

Acnemy®
ZITLESS®
Patches me mikroshigjeta (microdarts) për aknet nën lëkurë
5 Copë

9.35 
-15%

Acnemy®
ZITMINIS®
Mini seti esencial për një rutinë kundër akneve
Mini Size

22.95 
-15%

Acnemy®
ZITPEEL®
Eksfoljues Peeling AHA+BHA+PHA për lëkurë të prirur ndaj akneve
40ml

14.45 
-15%

Acnemy®
ZITPROOF® MULTIZITS
Patches XL me hidrokoloid per faqet, mjekren dhe ballin
10 Copë

13.60 
-15%
Out of stock

Acnemy®
ZITPROOF® NOSE
Patches hidrokoloidale per hunden
10 Copë

16.15 
-15%

Acnemy®
ZITPROOF® SPOT
Patches individual me hidrokoloid
36 Copë

10.20