Acnemy

Kujdes i plote ndaj akneve

C – Glow

Vitamine C 15% e paster

Retinal

Evolucion i Retinol-it

ZBRITJE!

Zbuloni te gjithe produktet me %Ulje%

Shiko Produktet

Mbrojtja nga Dielli

Zbuloni te gjithe produktet

Shiko Produktet

Konsulta te specializuara FALAS!

Zhdukni akne, rrudha, njolla apo cdo problematike tjeter permes rutinave te personalizuara per lekuren tuaj

Na kontaktoni

Best Sellers

Zbuloni produktet me te shitura

Shiko Produktet

Brandet e Una Beauty!

Produktet me te shituraKliko per produktet

Produktet me te shituraKliko per me shume

-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

16.15 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
C-Glow
Vitamin C

Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
A-Game 5
Retinal

Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

22.52 
-15%
Best
Seller

SkinLick
Skinlick Cloud
Hidratues Xhel-krem 4% Niacinamide
50ml

14.45 
-15%
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

10.20 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

19.55 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb
Niacinamide

Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

10.20 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

10.20 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Hydration Station
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

11.05 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
EYE REPAIR SERUM
Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide
15ml

13.60 

Geek & GorgeousKliko per produktet

Geek & GorgeousKliko per produktet

-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
C-Glow
Vitamin C

Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
A-Game 5
Retinal

Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

10.20 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Hydration Station
Hidratues

Kreme hidratues dhe ushqyes me 6% Glicerine + Ectoine per lekura qe anojne nga e yndyrshmja
50ml

11.05 
-15%

Geek & Gorgeous
Porefectly Clear
Ac. Salicilik 2%BHA

2%BHA, Serum me 2% Ac. Salicilik per eleminimin e pikave te zeza
30ml

9.35 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb
Niacinamide

Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

10.20 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
aPAD
Ac. Azelaik

Acid Azelaic 20%, Serum qetesues dhe trajtues i lekurave te ndjeshme dhe qe skuqen lehte
30ml

10.62 
-15%

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
Stress Less
Betaglucan + Madecassoside (Centella Asiatica), Serum qetesues dhe hidratues
30ml

10.20 

NE KRIJOJMË

produkte me aktivë të provuar klinikisht në formula kozmetike elegante që janë pa aromë, ngjyrues dhe pa alkool. Ne shmangim përbërësit e diskutueshëm për t’ju dhënë paqe mendore.

Geek & Gorgeous

Niche Beauty LabKliko per produktet

Niche Beauty LabKliko per produktet

-15%
Best
Seller

Acnemy®
ZITCONTROL SPF50®
2në1 SPF50 + Trajtim Aknesh
40ml

16.15 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
BARRIER RESTORING HYDRATING CREAM
Krem Fytyre Ultra Hidratues
50ml

15.30 
-15%
Best
Seller

Acnemy®
POSTZIT®
Serum kunder shenjave dhe akneve
30ml

14.45 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

17 
-15%

HAIRVEST®
HAIR LOSS FORTE
Trajtim Intensiv kundër rënies së flokut
55ml

18.70 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

15.30 

Niche Beauty Lab

eshte brandi inovator i kujdesit te lekures! Bazuar ne Spanje, laboratoret e NBL krijojne produkte revolucionare me teknologji te patentuara te cilat ne thelb kane nje mission: TRANSPARENCEN

Niche Beauty Lab
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

15.98 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

18.70 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

19.55 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

22.52 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

21.25 
-15%

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

27.62 
-15%
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

18.95 

MOLEKULA E RRALLE

Skintegra ofon kombinimet me te mira te elementeve ne nje produkt te vetem

Skintegra

Altruist SunscreenKliko per produktet

Altruist SunscreenKliko per produktet

-15%
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

5.52 
-15%
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

10.20 
-15%

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

8.07 
-15%

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

8.50 
-15%

Altruist
Cleansing Foam
Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume
150ml

6.80 
-15%

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

6.80 
-15%
Out of stock

Altruist
Hand Repair Cream
Krem hidratues per duart me 10% urea
75ml

5.10 
-15%

Altruist
Body Lotion
Krem hidratues per trupin me 6% urea
200ml

6.80 
MISIONI YNË

është të zvogëlojmë rrezikun e kancerit të lëkurës duke ju dhënë mundësi njerëzve të përdorin më shumë krem dielli të cilësisë më të lartë me cmimin më të ulët të mundshëm.

Altruist
MISIONI YNË

është të zvogëlojmë rrezikun e kancerit të lëkurës duke ju dhënë mundësi njerëzve të përdorin më shumë krem dielli të cilësisë më të lartë me cmimin më të ulët të mundshëm.

Altruist