Duke treguar 43 rezultate

-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

15.30 
-15%

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

13.60 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

15.98 
-15%
Best
Seller

Altruist
Anti Redness & Pigmentation
SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre
30ml

12.75 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
aPAD
Ac. Azelaik

Acid Azelaic 20%, Serum qetesues dhe trajtues i lekurave te ndjeshme dhe qe skuqen lehte
30ml

10.62 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

19.55 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
B-Bomb
Niacinamide

Niacinamide 10% + Zinc, Serum per shtrengimin e poreve dhe balancimin e yndyres
30ml

10.20 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

29.75 
-15%

Geek & Gorgeous
Calm Down 30
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
30ml

11.05 
-15%

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

29.75 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

21.50 
-15%
Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

29.75 
-15%

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

29.75 
-15%

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

6.80 
-15%

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

8.50 
-15%
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

10.20 
-15%

Altruist
Family Sunspray
SPF50 per gjithe familjen
250ML

14.45 
-15%
Best
Seller

Geek & Gorgeous
HA 5 Light
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich
Ac. Hialuronik

Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

10.20 
-15%

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

14.87 
-15%

Skintegra
Hyperdew
Maske Hidratuese 5% Acid Azelaik
50ml

22.10 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

22.52 
-15%
Best
Seller

Altruist
Invisible Sunspray SPF50
SPF50 ne forme Spray e pershtatshme per riaplikim siper Make-Up
200ML

7.22 
-15%
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

10.20 
-15%

Geek & Gorgeous
Liquid Hydration
Toner

Toner hidratues dhe qetesues me 5% Pantenol
110ml

8.50 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

20.82 
-15%

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

8.07 
-15%
Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

12.07 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

13.60 
-15%
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

17 
-15%

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

14.45 
-15%

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

12.75 
-15%

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

11.90 
-15%

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

27.62 
-15%
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

18.95 
-15%
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

23.37 
-15%

Geek & Gorgeous
Stress Less
Betaglucan + Madecassoside (Centella Asiatica), Serum qetesues dhe hidratues
30ml

10.20 
-15%

Altruist
Sunscreen SPF30
SPF30 ne trajte kremi
200ml

7.65 
-15%
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

5.52 
-15%

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

15.30 
-15%

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

22.52 
-15%

Skintegra
Volcanica
Maske pastruese
50ml

16.32 

Kliko për Zbritjet