Duke treguar 51 rezultate

Best
Seller

TRANSPARENT Lab
1% BAKUCHIOL Firming Cream
Krem forcues me bakuchiol, Centella dhe Peptide
50ml

18 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 10 Retinal
Retinal 0.1%, Antirrudhe e avancuar per lekura te mesuara me perqendrime te larta retinoidesh
30ml

22 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
A-Game 5 Retinal
Retinal 0.05%, Retinoid antirrudhe per lekura fillestare ose mesatare
30ml

17 

TRANSPARENT Lab
ADULT ACNE TREATMENT
Trajtim akne per adult me Ac. Salicilik, Azeloglicina, Zinc PCA, Quora Noni
30ml

16 
Best
Seller

Skintegra
Amphibian
Lares Xhel
200ml

18.80 
Best
Seller

Altruist
Anti Redness & Pigmentation
SPF50 me teksture te lehte edhe me ngjyre
30ml

15 
Best
Seller

Skintegra
Architect
Emulsion me 1% Bakuchiol
30ml

27.30 
Best
Seller

Skintegra
Atomic
Lares Vajor
200ml

23 
Best
Seller

THERAMID®
AZID
Trajtim me 15% Azelaic Acid, Carnosine dhe Oatmeal koloidal
30ml

35 

TRANSPARENT Lab
Blemish Control BHA Cleanser PH 3.5
Lares me 2% BHA dhe 5% Glicerine per lekura adulte me tendence akneike
150ml

14 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
C-Glow Vitamin C
Vitaminë C 15% Forme e Paster per Antioksidim, Antirrudhe dhe Anti Njolla
30ml

15 
Best
Seller

THERAMID®
C-TETRA E.F.
Trajtim Intensiv me 20% Vitamin C, Acid Ferulik dhe Vitamin E
30ml

35 

Geek & Gorgeous
Calm Down 30
Eksfoljues kimik (4% PHA+BHA) per lekura te ndjeshme
30ml

13 

THERAMID®
CERAMIDE TREATMENT
Trajtim me doze te larte Ceramidesh, Ektoine dhe Centella
30ml

35 
Best
Seller

Geek & Gorgeous
Cheer Up 30
Eksfoljues kimik (6% AHA+BHA) kunder Pikave te zeza, Njollave kafe dhe atyre te Akneve
30ml

13 
Best
Seller

Skintegra
Cica-Cera
Hidratues me CICA (Centella Asiatica)
50ml

25.30 
Best
Seller

Skintegra
Clarion – Serum
Serum me 2%BHA + 4%AHA
30ml

17 22.50 
Best
Seller

Skintegra
Clarion Lares
Lares me 2%BHA
200ml

22 

Altruist
Cleansing Foam
Lares me 2% Ac. Salicilik (BHA) ne trajte shkume
150ml

Best
Seller

THERAMID®
CLINICAL VITAMIN A
Trajtim me perqendrim te larte te vitamines A (Granactive Retinoid, Retinol dhe Retinal)
30ml

35 

THERAMID®
DERMA-PEPTIDES
Trajtim me 22% Multi-Peptide
30ml

35 

Altruist
Dry Skin Repair Cream
Hidratues me 10% Urea, per lekurat me te thata
200ml

Out of stock

Altruist
Face Fluid SPF30
SPF30 ne trajte Fluide dhe shume e lehte ne lekure
50ml

12 
Best
Seller

Altruist
Face Fluid SPF50
SPF50 ne trajte Fluide me mbrojtje te larte dhe Vitamin E
50ml

14 

Altruist
Family Sunspray
SPF50 per gjithe familjen
250ML

17 

Geek & Gorgeous
HA 5 Rich Ac. Hialuronik
Serum hidratues me 5 forma te Ac. Hialuronik
30ml

12 

Skintegra
Hydra B
Serum me Acid hialuronit + B3 + B5
50ml

17.50 

Skintegra
Hyperdew
Maske Hidratuese 5% Acid Azelaik
50ml

26 
Best
Seller

Skintegra
Infrared
Derivat Acid Azelaic
30ml

26.50 
Best
Seller

Altruist
Invisible Sunspray SPF50
SPF50 ne forme Spray e pershtatshme per riaplikim siper Make-Up
200ML

9.50 
Best
Seller
Out of stock

Geek & Gorgeous
Jelly Joker Lares i Bute
Lares i bute xhel qe pastron thellesisht lekuren
150ml

12 
Out of stock

Skintegra
Lumion
Eksfoliant AHA + PHA
100ml

29 
Best
Seller

Skintegra
Lunar
Hidratues
50ml

24.50 

Altruist
Moisturising fluid
Hidratues fytyre i lehte 0.5% Ac. Hialuronik per lekura te yndyrshme
50ml

9.50 
Out of stock

Skintegra
Naro
100% Plant derived Squalene
30ml

14.20 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
NIACINAMIDE GLOW CREAM
Krem per fytyre te shndrritshme
50ml

16 
Best
Seller

TRANSPARENT Lab
Oil Based Cleanser
Lares me baze vajore
200ml

20 

TRANSPARENT Lab
PIE Acne Red Spot Fading Treatment
Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid Glikolik dhe Niacinamide
30ml

17 

TRANSPARENT Lab
PURE GLYCERIN FACE SERUM
Serum hidratues me Glicerine
50ml

15 

TRANSPARENT Lab
Rose Calming Cleanser PH 5.5
Lares i bute me uje rose
150ml

14 

Geek & Gorgeous
Smooth Out 30
Eksfoljues kimik (12% AHA) me Ac. Glikolik + Ac. Laktik per eleminimin e Njollave Kafe
30ml

13 

Skintegra
Solar I
Krem dite me SPF30
50ml

32.50 
Out of stock

Skintegra
Spectra
Hidratues
50ml

22.30 
Best
Seller

Skintegra
Sphynx
Serum per syte antirrudhe
19ml

27.50 

Altruist
Sunscreen SPF30
SPF30 ne trajte kremi
200ml

10 
Best
Seller

Altruist
Sunscreen SPF50
SPF50 ne trajte kremi
100ml

TRANSPARENT Lab
SUPER C Serum
Serum per linjat e holla dhe lekure me te forte
30ml

20 

TRANSPARENT Lab
Time Reverse Beauty Sleep Mask
Maske fytyre antirrudhe me Niacinamide, Retinol, Kompleksin ACE dhe acid hialuronik
75ml

18 
Best
Seller

Skintegra
Tria Light
Krem per lekurat e prirura ndaj akneve
30ml

25 

Skintegra
Una
Hidratues per lekure te thate
50ml

26.50 

Skintegra
Volcanica
Maske pastruese
50ml

19.20 
Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.